כיצד יכולה שיטת תטא הילינג לקדם את חייך?

 

תת המודע שלנו מחזיק דפוסי חשיבה, התנהגות ואמונות שליליות שאיננו מודעים לקיומן, היוצרים תסכול וכאב בחיינו ומונעים מאתנו להגשים מציאות רצויה.אלו חסימות מחיים אלה, מגלגולים קודמים, מרמה גנטית של אבותינו ומרמת הנשמה.

בשיטת תטא הילינג אנו מזהים חסימות ואמונות אלה, ויש בידינו אפשרות לשנות את תת המודע ולפנות ממנו מגבלות.

בכך יש ביכולתנו לחולל שינוי עמוק וליצור הטבה בחיינו.

  

הנה מספר דוגמאות כיצד תטא הילינג יכולה לעזור לך:

 

ריפוי רגשי :

בשיטת תטא הילינג אנו משחררים רגשות שליליים הגורמים לכאב רגשי ומשפיעים גם על הגוף הפיזי. מתח, כעס, טינה, והתנגדות הם חלק בלתי נפרד מחיינו, הם גורמים לחסימות, מחלות ויחסי סבל וכאב עם אנשים, העולם והמציאות. כאשר אנו משחררים אמונות ודפוסים שליליים מצבים אלה יכולים להיפתר ולהשתנות באופן מופלא כך שחייך ובריאותך ישתנו לטובה.

 

בריאות :

בשיטת תטא הילינג אנו יכולים להבין את הסיבות והשורשים לבעיות הבריאות שאתה חווה.על ידי ראיה על חושית ניתן לזהות ולשנות את הסיבות, הרגשות או האמונות השליליות המצויות בשורש הבעיה. תהליך זה מאפשר ריפוי פיזי.

עבודה רגשית יוצרת השפעה ישירה על הגוף הפיזי ועל בריאותך. תטא הילינג מעוררת את כוח החיות הריפוי העצמי והעוצמה שבנו.

 

קריירה :

תוכנות ,רגשות ואמונות שליליות, יכולים לגרום לך להרגיש תקוע, חסר כיוון  ומבולבל. עם תטא הילינג אתה יכול לקבל ידע על הייעוד שלך והדרכים המתאימות לך, לקדם את יכולותיך בתחום המקצועי ולהתמקד בבחירת כוון אם אתה בפרשת דרכים.תטא הילינג נותנת לך כוח ואנרגיה לממש את עצמך בעולם.

 

שפע :

תטא הילינג מאפשרת לך לזהות ולשחרר אמונות שליליות המוחזקות בתת המודע שלך בנוגע לכסף: "כסף משחית, אני עני, אנשים עשירים הם תאווי בצע"... ועוד ועוד. אמונות אלה וכמוהן, יושבות בתת המודע, מתנגשות עם הרצון שלנו לשפע וחוסמות אותו .אתה יכול לשחרר אמונות אלה ולאפשר ליותר שפע להגיע אל חייך.

 

מערכות יחסים ומשפחה:

ע"י טיפולי תטא הילינג אתה יכול להגיע ליחסים הרמוניים עם אחרים.

אתה יכול לשנות יחסיך עם בני משפחה ובני זוג, חברים וקרובים.

על ידי שחרור מחשבות ואמונות שליליות, תראה שמערכות היחסים שלך הופכות להרמוניות יותר ויותר. אתה יכול להיטיב עם עצמך ובני משפחתך באופן מהיר.אתה יכול לדעת איך זה מרגיש להיות נאהב, להיות שייך ולהרגיש נתמך ומלא חיים.

 

טיהור אנרגטי : בשיטת תטא הילינג אנו יכולים לטהר בתים  מקומות וחפצים מאנרגייה של בעלים קודמים, לאחר גירושין, משברים או מוות.חפצים בתים ואדמה מקבלים הטבעה רגשית של הבעלים שלהם או של אירועים.אפשר ורצוי לטהר את הבית, החפץ או העסק מאנרגיות שליליות שהוטבעו בו, ממצבים רגשיים ואירועים הקשורים לאנשים אחרים בעבר.לאחר הטיהור אפשר להטעין באופן אנרגטי את הבית העסק וכל חפץ בנפרד. אנו יכולים להטעין ולתת כל תפקיד שנרצה למקום או לחפצים בו: תפקיד של הצלחה, שיגשוג אושר, ביטחון וכו' . הטענה זו יוצרת מרחב אנרטי חיובי ועוצמתי התומך בבני הבית, בבעל העסק ובאנשים הקשורים לו ויוצרת מציאות חדשה.

 

חוסר ביטחון וערך עצמי :

לאורך חיינו חווינו לעיתים פגיעות פיזיות ומילוליות, כישלונות, וטראומות שצרבו בנו תחושת חוסר ערך וגורמים לנו להרגיש פחותים וחסרי ביטחון. דימוי עצמי נמוך מנווט אותנו לחיים ללא עוצמה פנימית וחיצונית, לחיים של סבל פנימי עמוק.

 בטיפולי תטא אנו מפנים חוסר ביטחון וחוסר הערכה עצמית על ידי גילוי אמונות שליליות והחלפתן ברגשות חיוביים ובביטחון. מנסיוני האישי, תטא הילינג מעצימה את היכולת שלך להגיע לעוצמה, איזון פנימי וביטחון עצמי.

 

שמחה והנאה:

חלקנו חיים מבלי לחוות שמחה והנאה אמיתיים. חלקנו חיים בתחושות יאוש, עצב, כאב, דיכאון דיכדוך ופסימיות. בטיפולי תטא אנו יכולים לשחרר רגשות אלה לקבל ריפוי רגשי, להעצים תחושת סיפוק הנאה ושמחה כך שתהיה אדם האוהב את החיים, החי בהנאה ושמחה מכל רגע.

 

 

התפתחות רוחנית:

בשיטת תטא הילינג אנו מתחברים לכוח וידע גבוה של התבונה הקוסמית לה אפשר לקרוא גם  אנרגיית הבריאה או בורא כל שישנו.

חיבור זה יעצים ויקדם את התפתחותך הרוחנית ע"י קבלת ידע חדש, וקשר ישיר למקור. אתה יכול לקבל ידע זה עבורך בטיפול אישי או ללמוד להתחבר לאנרגיית הבריאה באופן ישיר, בקורס יסוד.

 

לפרטים על הקורס הקרוב  קרא עוד 

 

בעיות נוספות הניתנות לשינוי בעזרת טכניקת התטא הילינג :

משברים בחיים, לחץ, חרדה, דיכאון, התנהגויות אובססיביות, פחדים ופוביות, התמכרויות, אשמה, דאגה, טראומות, בדידות, קנאה, דחייה...  

 

 

תטא הילינג זו השיטה האפקטיבית ביותר שיצרה שינוי ממשי ומהיר בחיי !

אני מזמינה גם אותך לעבור את השינוי.


 

 תטא הילינג משנה חיים

שלח

שם מלא:

שדה חובה*

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה ואשוב אליך בהקדם האפשרי

טלפון:

 

שדה חובה*

הודעה:

שדה חובה*

דוא"ל: 

שדה חובה*

מוזמנים לחוות תטא הילינג בטיפול אישי עימי ללמוד תטא הילינג בקורס יסוד ולקבל כלי עוצמתי ומיוחד לטפל בעצמך בקרובים ובאחרים.

 

טלפון: 054-6810060

​אימייל: agmon10@bezeqint.net

צור קשר

מורה מוסמכת ומטפלת בכירה בשיטת תטא הילינג

בשילוב ריקול הילינג, GNM, ביואורגונומי

הכשרת מטפלים בתטא הילינג