"מרים היקרה, במקום שנגמרות המילים, ואי אפשר להסביר ולהאמין, את מתחילה. 
אחרי שנים של קושי וסבל רב שהיה טמון בי עשרות שנים, עם יאוש מטיפולים פסיכולוגיים, הגעתי אלייך, סקפטית מאוד לגבי צורת הטיפול הזו...

ואת בנועם רב ובאמונה שלמה, הסברת לי על השיטה והדרך האנרגטית .... ובטיפול אחד בלבד !!!! קרה הנס !!!!. פג הסבל, פגו הייסורים ויצאתי לחיים אחרים. 
אני מודה לך על כך ועל המתנה הגדולה שהענקת לי . היי בטוחה כי מעתה אמליץ לכל אדם באשר הוא לבקר בקליניקה שלך ולקבל טיפולך בתטא הילינג. 

תודה רבה מעומק ליבי.... אוקטובר 2019 . מ . " 

 

***

"למרים אגמון ב- 17/10/2012 נולדתי מחדש. אין מה לעשות. ככה זה כשאתה סוחב איתך 18 שנות כאב גב תחתון כרוני. הגעתי אליך בגיל 36 וקצת והאמת היא שמגיל 18 וקצת (קצת לאחר גיוסי לצבא) התחלתי לחוש כאבי גב תחתון קשים מאוד.לאחר מספר חודשים, אשפוז בעקבות הקרנה חזקה ביותר עד לעקב רגל ימין וצילום CT התוודעתי לכמה מילים חדשות כמו דיסקים פרוצים, בלטים, חוליות 3-4L, 4-5L ו- 1S ועוד כהנה וכהנה.  לאחר שבוע אשפוז והרבה חופשת מחלה בבית, נאמר לי גם כי זה לכל החיים וכולם לומדים לחיות עם זה. אז למדתי לחיות עם זה, אך ללא הצלחה יתרה אני חייב לציין.ה- "ללמוד" לחיות עם זה כולל כאב מתמשך במהלך כל היום והלילה, למעט כאשר עשיתי ספורט. מרגע שקמתי הרגשתי קושי בלקום מהמיטה, כשהתלבשתי הייתי צריך להישען על משהו על מנת להימנע מכאב, אחרי נסיעה באוטו לעבודה הייתי יוצא כמו סימן שאלה כמו שאומרים ולאחר כמה צעדים מתיישר לגמרי ועוד הרבה הרבה מקרים ביומיום שלי שנסובו סביב כאב הגב הזה. כלא היו לי כאבים הייתי מופתע לטובה. וכך חייתי את חיי. ניסיתי דיקור סיני לכמה חודשים, ניסיתי שמנים וכו' וכו'. על תטא הילינג שמעתי לפני כ- 5 שנים מבחורה שלמדה איתי לימודי רפלקסולוגיה ואמרה לי בהתלהבות, שזה הדבר הבא שהיא הולכת ללמוד. בגלל הערכתי אליה התחלתי לקרוא על שיטת הטיפול הזו.לומר את האמת זה היה נשמע לי קצת מופרך והזוי אפילו ממש כמו בסרט ה"מטריקס" – אתה מתיישב וכעבור שעה מורידים לך כל מיני דברים וזה מוטמע בך.חיפשתי בהרבה אתרים ופורומים ובכולם סיפרו את אותם סיפורים על השיטה ואיך היא עובדת. כמעט כל שנה חזרתי והצצתי באותם אתרים ובסוף לפני כשנה וקצת התקשרתי לאותה חברה לספסל הלימודים ושאלתי אותה יותר פרטים על מהלך הטיפול ומה באמת קורה שם. לשמחתי היא המליצה עליך מרים ולאחר כמה ימים של מחשבות החלטתי לקפוץ למים ולהתקשר אליך. קבענו באמצע היום באמצע השבוע. יצאתי מהעבודה לשעתיים וקצת ונכנסתי לחדר הטיפולים שלך כמו לחדר לידה ממנו אצא מחודש לעולם. הטיפול היה מדהים מבחינתי ואמרת לי דברים שבחיים לא שמעתי ולא חשבתי שאשמע או אדע לעולם. לשמחתי פגעת בול בהכל ועלו דברים חשובים ובעצימות גבוהה, הקשורים למשפחתי ואלי. נתת לי לראות את הדברים בצורה ברורה, בהירה והכי חשוב בגובה העיניים וישר לתוך הבטן והלב. לאחר שעה וחצי של טיפול מתוכו שעה של בכי, יצאתי לעולם כאיש חדש ללא כאבי גב. מהרגע שהתיישבתי במכוניתי הרגשתי במשהו אחר ובוודאי שלאחר נסיעה ושנת לילה ובוקר ללא כאבים ידעתי שזהו הדבר האמיתי ושחיים חדשים מתחילים עבורי. חיים בהם אפשר להתכופף, לשכב על הרצפה איך שרוצים עם הבנות שלי, לעמוד על הרגליים כמה שעות ברציפות ולשבת ללא צורך לדאוג מה יהיה כשאקום ממנו. עכשיו כשאני מרגיש כאב בגב אני יודע שזה כאבי שרירים מהתעמלות שאני עושה. אמרת לי שהיה לנו חיבור טוב ושהכל בא ממני ושבאתי מוכן, אך ללא היכולת שלך להוריד את מה שצריך להוריד, לשאול את השאלות הנכונות, להעביר את המסרים הנכונים לא הייתי יכול לשבת כעת ולכתוב ללא כאבים. תודה לך על החיים ולכל החיים. אריק הלר "30/6/13

***

"תודה ענקית לך מרים, 
אני מרגישה שגדלתי, התפתחתי וצמחתי בין לילה. ריפוי התטא נכנס לחיים שלי ולחיי הבת שלי ושינה אותם מקצה לקצה. פתאום הכל זורם, הכל קל, הכל פשוט. גם כשאני נתקלת בקשיים התחושה היא מדהימה כי התחושה הפנימית עכשיו כל כך רגועה כי ברור שהכל יסתדר. כל זאת, בזכותך ובזכות שיטת התטא הילינג. זה לא שגעון חולף, זה כבר נמשך לאורך השנה וחצי האחרונות מאז שפגשתי אותך לראשונה. זו תחושה שנמצאת איתי בכל רגע. כל מיני דברים נפתרים מעצמם והפשטות של השינוי גורמת לי כל פעם להיות מופתעת מחדש. כל מיני תחושות והתנהגויות שחשבתי שלא יעזבו אותי לעולם כיוון שהאמנתי שהן גזירות של הגורל פשוט התנדפו. השוק הגדול הוא הפשטות וכמה הכל פשוט. עכשיו, אחרי הקורס, התחושה היא של עוד צמיחה והתחדשות ובעיקר תחושת עצמאות. כעת אני אדון לעצמי ולא תלויה במטפל שיבוא ויציל אותי!! אלה רק מילים אבל הם מנסות להביע את תחושות השפע והאהבה בהם אני חיה כעת בזכות טיפולי התטא והקורס. כל זאת ללא שפירטתי כלל את השינוי הענק שגרמת בחיי הבת שלי בת העשר'ה שבזכותך פתאום פורחת וצומחת והופכת לאדם מאושר, שמח שיכול להגשים את משאלות ליבו!!

באהבה ללא תנאי, שרה רוטנברג"

***

 

"מרים יקרה אין מילים להודות לך..

התחלתי לעבוד איתך לפני שנה,  והעבודה המשותפת שלנו היתה מרגשת ובמיוחד מדוייקת. 

עזרת לי  לייצר ניסים שהתרחשו במרחב שלי.

בעזרת הניסים  שעזרת לייצר, התחברתי לתטא הילינג, ובאופן טבעי היה נכון להגיע ללמוד איתך. הלימוד איתך היה חוויה מדהימה. 

הנדיבות שלך והשפע שאת מביאה למרחב הוא מדהים.

דיוק, מקצועיות ונסיון אין סופי מהרבה הרבה גלגלולים, הועבר אלינו בדייקנות ובהמון אהבה ונדיבות.

בכל רגע היה לך חשוב שכל אחת ואחת מאיתנו תקבל את כל הידע המופלא, אותו העברת בצניעות וענווה.

אני מחכה בקוצר רוח להמשך הלימוד איתך.תודה עצומה בהמון אהבה דורית ג."

 

***

"הגעתי למרים אחרי שנתיים של משבר אישי גדול וחווית תקיעות בכל תחומי חיי, ולמרות שאני באה מהתחום הטיפולי ועברתי טיפולים מסוגים שונים ורבים,משהו בקריאה על התטא משך אותי . הטיפול היה יותר ממה שקיוויתי ויצאתי ממנו בידיעה שמשהו אמיתי זז אצלי .

נרשמתי לקורס אשר נפתח שבועיים מאוחר יותר.היא לא דחפה ולא נדנדה והיה בה משהו כל כך נקי ומאפשר וזה מאוד דיבר אלי. הקורס היה שלושה ימים אינטנסיביים ביותר שבהם קיבלנו כלי עוצמתי לרפוי . כמות הידע אדירה אך מרים מלמדת בצורה בהירה,מובנת, בגובה העיניים וניכר בכל מילה שלה שהיא מטפלת אמיתית -היא רוצה שיהיה לך טוב היא רוצה שתמצא רפוי והיא פשוט מראה איך!יש למרים ידע ונסיון בלתי רגילים ועם זאת אנושיות וצניעות שלא פגשתי כמוהם הרבה בחיי וטוב, היא גם פשוט נורא נחמדה :) הקורס היה נפלא בהיר ומרפא ואני מודה לאל שפגשתי את מרים!
תודה רבה רבה מיכל"

***

 

"מרים יקרה, הגעתי אל קורס יסוד כי החיים שלי היו תקועים, חיפשתי דרך, רציתי לחיות אחרת, רציתי שינוי גורף בחיי.

בסיום הקורס הייתה בי ידיעה שמצאתי את הדרך לשם. הרגשתי שנפתחה לי דלת לדרך חדשה קסומה ומדויקת.

ההדרכה של מרים הייתה מקצועית, רצינית ומעמיקה. ומרים כמו תמיד מקסימה עדינה  קשובה וסבלנית.

מאז הפכתי את התטא הילינג לדרך חיים. ראיתי כי טוב והמשכתי בטיפולים עם מרים.

ההתמדה נותנת תוצאות. השינויים איטיים אבל מדוייקים ובונים בתוכי תשתית מוצקה ואיתנה לבריאת המציאות שאני מייחלת  לה.

כל זה לא היה קורה בלי מרים. כי מרים מטפלת נהדרת. כל טיפול מקדם ומעצים אותי עוד קצת ,בזכות הראיה החדה והמדויקת שלה. 

בכל טיפול אני מרגישה את האהבה ההכלה וההקשבה הכנה של מרים, וזה כל כך חשוב וחיוני בטיפול על מנת  ללכת ולהתמיד בדרך.

תודה לך מרים מעומק הלב על מי שאת, על שאת חלק מחיי על התרומה הגדולה והמשמעותית שלך להתפתחות שלי.  

התטא הילינג הוא כלי שמשנה חיים. אני מצפה יחד איתך להמשיך ולברוא ניסים בחיי. 

סטלה"

***

"למרים אגמון ב- 17/10/2012 נולדתי מחדש. אין מה לעשות. ככה זה כשאתה סוחב איתך 18 שנות כאב גב תחתון כרוני. הגעתי אליך בגיל 36 וקצת והאמת היא שמגיל 18 וקצת (קצת לאחר גיוסי לצבא) התחלתי לחוש כאבי גב תחתון קשים מאוד.
לאחר מספר חודשים, אשפוז בעקבות הקרנה חזקה ביותר עד לעקב רגל ימין וצילום CT התוודעתי לכמה מילים חדשות כמו דיסקים פרוצים, בלטים, חוליות 3-4L, 4-5L ו- 1S ועוד כהנה וכהנה.  לאחר שבוע אשפוז והרבה חופשת מחלה בבית, נאמר לי גם כי זה לכל החיים וכולם לומדים לחיות עם זה. אז למדתי לחיות עם זה, אך ללא הצלחה יתרה אני חייב לציין.
ה- "ללמוד" לחיות עם זה כולל כאב מתמשך במהלך כל היום והלילה, למעט כאשר עשיתי ספורט. מרגע שקמתי הרגשתי קושי בלקום מהמיטה, כשהתלבשתי הייתי צריך להישען על משהו על מנת להימנע מכאב, אחרי נסיעה באוטו לעבודה הייתי יוצא כמו סימן שאלה כמו שאומרים ולאחר כמה צעדים מתיישר לגמרי ועוד הרבה הרבה מקרים ביומיום שלי שנסובו סביב כאב הגב הזה. כלא היו לי כאבים הייתי מופתע לטובה. וכך חייתי את חיי. ניסיתי דיקור סיני לכמה חודשים, ניסיתי שמנים וכו' וכו'. על תטא הילינג שמעתי לפני כ- 5 שנים מבחורה שלמדה איתי לימודי רפלקסולוגיה ואמרה לי בהתלהבות, שזה הדבר הבא שהיא הולכת ללמוד. בגלל הערכתי אליה התחלתי לקרוא על שיטת הטיפול הזו.
לומר את האמת זה היה נשמע לי קצת מופרך והזוי אפילו ממש כמו בסרט ה"מטריקס" – אתה מתיישב וכעבור שעה מורידים לך כל מיני דברים וזה מוטמע בך.
חיפשתי בהרבה אתרים ופורומים ובכולם סיפרו את אותם סיפורים על השיטה ואיך היא עובדת. כמעט כל שנה חזרתי והצצתי באותם אתרים ובסוף לפני כשנה וקצת התקשרתי לאותה חברה לספסל הלימודים ושאלתי אותה יותר פרטים על מהלך הטיפול ומה באמת קורה שם. לשמחתי היא המליצה עליך מרים ולאחר כמה ימים של מחשבות החלטתי לקפוץ למים ולהתקשר אליך. קבענו באמצע היום באמצע השבוע. יצאתי מהעבודה לשעתיים וקצת ונכנסתי לחדר הטיפולים שלך כמו לחדר לידה ממנו אצא מחודש לעולם. הטיפול היה מדהים מבחינתי ואמרת לי דברים שבחיים לא שמעתי ולא חשבתי שאשמע או אדע לעולם. לשמחתי פגעת בול בהכל ועלו דברים חשובים ובעצימות גבוהה, הקשורים למשפחתי ואלי. נתת לי לראות את הדברים בצורה ברורה, בהירה והכי חשוב בגובה העיניים וישר לתוך הבטן והלב. לאחר שעה וחצי של טיפול מתוכו שעה של בכי, יצאתי לעולם כאיש חדש ללא כאבי גב. מהרגע שהתיישבתי במכוניתי הרגשתי במשהו אחר ובוודאי שלאחר נסיעה ושנת לילה ובוקר ללא כאבים ידעתי שזהו הדבר האמיתי ושחיים חדשים מתחילים עבורי. חיים בהם אפשר להתכופף, לשכב על הרצפה איך שרוצים עם הבנות שלי, לעמוד על הרגליים כמה שעות ברציפות ולשבת ללא צורך לדאוג מה יהיה כשאקום ממנו. עכשיו כשאני מרגיש כאב בגב אני יודע שזה כאבי שרירים מהתעמלות שאני עושה. אמרת לי שהיה לנו חיבור טוב ושהכל בא ממני ושבאתי מוכן, אך ללא היכולת שלך להוריד את מה שצריך להוריד, לשאול את השאלות הנכונות, להעביר את המסרים הנכונים לא הייתי יכול לשבת כעת ולכתוב ללא כאבים. תודה לך על החיים ולכל החיים. אריק הלר "30/6/13

***

 

היי מרים מקסימה תודה גדולה על הזכות שאפשרתי לעצמי להצטרף לקורס יסוד חוזר בהנחייתך. לעצור לרגע את שגרת היומיום השואבת והאינטנסיבית, לעשות פסק זמן מהעבודה בגן ולהגיע למרחב הקסום הרוגע שלך. אני מודה לך מאוד על כל הידע הנרחב, היסודי והמעמיק שלימדת אותי במהלך ימי הקורס, על הנעימות, הסבלנות, השלווה, הזרימה והקבלה שנבעה ממך. לינור

*** 

 

"אתמול סיימתי קורס יסוד של תטא הילינג אצל מרים אגמוןואני עדיין בהשפעה חזקה ביותר של כל מה שלמדתי. היה קורס נפלא ואני מאד מאד ממליצה על מרים כמורה נהדרתהן מבחינה מקצועית והן מבחינת הגישה שלה לתלמידים,דרכי ההוראה הסבלנות והסובלנות, ההקשבה, התמיכה והעידוד."נויה זלצשטיין

***

 

"מרים, הבריאה ממש כיוונה אותי להגיע אליך ללמוד תטאודרכך בעצם נכנסתי לעולם הזה ולקהילת התטא -מאז שפע של ברכות ואהבה ממשיכים עוד ועוד להיכנס לחיי ואני מלאת הודיה על כך.את היית הדלך המושלמת עבורי להיכנס דרכהותמיד יהיה לך מקום מיוחד אצלי בלב.תודה לך על מי שאת! "עלמה מרין

***

 

"מרים יקרה רציתי קצת לשתף אותך, ואולי קוראים אחרים בשינוי הדרמטי שאת והתטא הילינג הביא לחיי. שנים רבות שאני במסעות כאלה ואחרים. הגעתי אלייך עם התקפי חרדה, אשר העלמת כבמטה של קסם. בהמשך, בעבודת נמלים כמעט סיזיפית, עבדנו על חיזוק המרכז/הסנטר שבי ובהאמת התחלתי להרגיש טוב יותר. לא בבום. לא ביום אחד. אבל דינמיקה איטית וברורה. ופתאום, חזר אלי אהוב לבי, זה שלא הפסקתי לייחל לבואו ושלא הסכמתי לוותר עליו. בשלב הבא גם עשיתי את הקורס הראשון של התטא הילינג, אשר יצאתי ממנו מותשת ונפעמת כאחד. הרי הפילוסופיות דומות הן: יש גדול מאיתנו, אליו אנחנו יכולים להתחבר. יש לנו יכולות לברוא, אפילו באמצעות חשיבה. אבל הכלים, ובזה אני מוצאת את הגדולה של התטא הלינג, משנה סדורה. סיסטמטית והגיונית. קלה לתפעול. תענוג. התטא הילינג הפך להיות כלי שאני משתמשת בו על בסיס קבוע.מרים יקרה. תודה גדולה על שהינך. על שאת מורה ומטפלת כל כך טובה. מתגעגעת וממתינה בקוצר רוח לקורס הבא ולפגישה איתך. שירלי"

*** 

 

"מרים,תודה לך על עזרתך הרבה, הקורס שינה לי דרכי חשיבה לגבי כסף ושפע....חייבת לשתף אותך במשהו,אחרי טיפול שעשית לי עם ריפוי לנזלת אלרגית שלא נגמרת,הנזלת הפסיקה לי!תודה ושבוע טוב. יפעת"

***

 

"מרים היקרה

תודה שנתת לי את הזכות לראות ולהיפתח אל עולם שלם של הזדמנויות בו הכל אפשרי.

קורס היסוד בהדרכתך היה ברמה גבוהה ומיטיבה ביותר.

העברת הידע התבצעה בצורה מקצועית,רהוטה ונטולת אגו.

אין לי ספק שעל יסוד איתן כזה,ניתן לבנות כל מה שרק רוצים.

ממליצה לכל מי שרוצה לחולל שינוי בחייו ולא יודע מאיפה להתחיל או מה לעשות.

ענת בורקו, קינסיולוגית."

 

 "שלום מרים היה נהדר בקורס ,מרגישה שהשיטה חזקה מאוד ,לאורך היום אופפת אותי אנרגיית הריפוי .בלילה תרגלתי וחוויתי שהריפוי הוא חזק ושנפתחה לי דלת למקום חדש שהשינוי בו קל ואפשריתודה על הדרך הנפלאה והמשמעותית  שעברנו בזמן הקצר יחד נשיקות ליאת"

***

 

"כבר לפני שנתיים הצצתי בתטא הילינג 

והתלהבתי אמרתי זהו את זה אני רוצה ללמוד, זה הכי נכון לי,

ביררתי חקרתי.... וקיבלתי את הטלפון של מרים אגמון עם המלצות חמות חמות ...

רשמתי לי... מדיי פעם מרים שלחה לי מייל

ולאחר כשנה וחצי ( כנראה שרק עכשיו הייתי מוכנה ללימוד) נענתי בשמחה רבה .

אהבתי שמרים לא לחצה... לא התקשרה...

מה שקסם לי בשיטת תטא הילינג זה חופש הבחירה, וזה בדיוק מה שמרים עשתה איתי

נתנה לי את חופש הבחירה להבשיל ולהחליט בלי לחץ. זה כל כך נכון....

הגעתי למפגש בהתרגשות ענקית.

מרים קיבלה אותי באהבה רבה!! ברגישות גדולה.

השיעורים היו מדהימים לא הייתה דקה לבטלה בלי לימוד וברוב המיקרים מעבר לחומר...

ביום השני נבחרתי על ידי מרים להדגמה בפני הכיתה על השיטה.

מהר מאוד מרים הצליחה לשחרר אמונות מגלגולים רבים מאוד מאוד!!!

וזהו.... כמטה קסם הקושי הגדול שלי הותר ושוחרר .

קושי שליווה אותי כל חיי ובכזאת פשטות מרים הראתה והסבירה לכיתה איך משחררים.

כולם התרגשו מאוד וכמובן אני רק חיכיתי לחבק ולהודות למרים.

מרים משרה אוירה חמה, נינוחה אוהבת וחובקת.

כשהלימוד נעשה בזו הדרך זה כייף גדול!!!

אני כבר מחכה לסדנא הבאה בהתרגשות גדולה!!!

מי שלמד אצל מרים מבין על מה אני מדברת...

מי י שילמד בעתיד בעקבות מכתבי זה אצל מרים יודה ויבין אותי מאוד.

תודה רבה - מירה רחמני מחזרי"

***

 

"היי מרים. 

באתי לחפש רוגע ומצאתי יותר ויותר אהבה ושמחה. באתי תמים ומצאתי כלים נפלאים לחיות בשמחה. ההרגשה שעוד עבודה רבה לפני , ומשום מה כלום לא דוחק בי. זאת לא ריקנות זאת שלווה!!! 

תודה!

מייק בן-שמן"

***

 

"מרים, מרים

היום הבנתי את ההבדל בין ללמד חומר לבין באמת להיות מורה

מסתבר שלא כל מי שמלמד חומר מסויים או מעביר אותו, הוא באמת מורה

מורה זו הוויה רוחנית ומעצימה

אני שמחה "שנפלת בחלקי.."

***

 

מרים היקרה,

תודה לך על שלושה ימים מאירים ומדהימים ותודה על מי שאת .

דורית

***

 

מרים היקרה,

ראשית, תודה על קורס נפלא, מרגש ומשנה חיים. נהנתי מכל רגע. שמחתי כל כך שזומנת לחיי כמורה.

את עושה זאת בהמון אהבה, רגישות, סבלנות וקבלה..

מחכה כבר בקוצר רוח לשוב ולהפגש בקורס שפע והגשמה.ממני רוני יהלי

***

 

"למרים היקרה,

אני רוצה שוב להודות על הקורס הנפלא שנתת לנו. 

תודה על השיתוף הרב של הידע הכללי והמקצועי, על ההנחיה והחיזוקים, על הסבלנות  והאירוח.

מאוד נהנתי ומקווה להשתמש בידע לחיים טובים יותר לי ולאחרים.

תודה רבה רבה. עפרה "

***

 

"הי מרים, אני מוצא את עצמי עדיין נדהם ובאנרגיות גבוהות גבוהות מהמפגש שלנו. אני מודה לך מאוד מאוד.את מטפלת, מורה ומדריכה נהדרת, קשובה ומאפשרת!

היתה לי חוויה נפלאה בטיפול ובקורס! 

המון המון תודה, באהבה גדולה גדולה, יהונתן "

***

 

לך מרים אישה מופלאה, תודה! תודה על היותך אדם  כה מיוחד . תודה על היכולת לקחת את התטא הילינג ולחולל ניסים, במובן האמיתי כפי שאני חוויתי למן הפעם הראשונה בקורס יסוד ועד לקורס האחרון של שפע והגשמה.בזכותך למדתי כה הרבה על עצמי ועל הדרך שלי בקלות ובפשטות. נכון להיום אני מגשימה כאומנית וכמטפלת אחד לאחד הכל קורה! בפרט אחרי קורס שפע הגשמה שהיה עבורי מאוד עוצמתי ומשמעותי.

 מרים אני מאחלת לך שירבו תלמידייך ומטופלייך, שיעברו את הדרך המדהימה והמופלאה הזו ביחד איתך ויהנו מהידע , מהחוכמה ומהאישיות המיוחדת והקורנת שלך . באהבה ובהוקרה, עירית

***

 

"מרים היקרה,

הגעתי אלייך במצב של חוסר שינה,וטרוטת עיניים. התעוררתי כל שעה בלילה,וחיכיתי כבר לאור הבוקר שיגאל אותי. הגעתי אלייך,ואחרי טיפול אחד,"סקירת מערכות", איתרת מאיפה הכל מתחיל,ובלי להתיימר ולהבטיח הבטחות, הצלחת לעזור לי,ועוד באותו לילה יכולתי לישון רצוף חמש שעות.

זה באמת פלא בעיניי,ואני כ"כ מודה לך שאת צינור בשבילי, סוג של שליחת היקום לעזור לי ולשכמותי. יישר כח והמשיכי להצליח,

נוגה גנוט"

***

 

"שלום מרים. תודה על מי שאת ועל המשפט שאמרת ושכנע אותי להגיע לקורס: הקורס הוא מתנה לחיים!

רציתי לשתף אותך בהתפתחות המטאורית שעוברת עלי.מבין ההגשמות שעשיתי, התגשמה מיידית ההגשמה שלי להתחיל לטפל ושיגיעו לפחות 5 מטופלים עד התאריך שביקשתי ורציתי. הגיעו 7 !  זה פשוט לא נורמלי !!!!

***

 

"המלצה חמה :

אל הטיפול בתטא הילינג הגעתי דרך המלצה של חברה שמכירה אותי ויודעת שאני חסרת סבלנות, רוצה תוצאות כאן ועכשיו.

אומרים שהתלמיד מוכן המורה מופיע, כך קרה לי עם מרים: שנים חיפשתי את דרכי, יעודי, מי אני, מה אני רוצה לעשות שאהיה גדולה? למדתי פסיכולוגיה לתואר ראשון ושני עסקתי ביעוץ ארגוני אבל תמיד משהוא היה חסר .

כבר אחרי המפגש הראשון עם מרים למדתי הרבה על עצמי ועל האמונות שמנהלות אותי והתחלתי להתכנס לדרך חדשה. התוצאות והשנויים היו כל כך מהירים הרגשתי על ענן. גם בעלי והילדים הרגישו בשינוי המהיר.

כמישהי שמגיעה מהתחום הטיפולי ומכירה את התיאוריות והשיטות, אין מה להשוות. עשרה מפגשים עם פסיכולוג משולים לטיפול תטא אחד מבחינת התובנות והשינוי.

מאז תטא הילינג חיי השתנו. הרגשתי הקלה, הרגשתי שהגעתי לדבר האמיתי. הטיפול מהנה מרגש ומפתיע.

ועל מרים יש לי רק דבר אחד לומר: יש הרבה מטפלים טובים אבל אין טובה כמוה. יש לה יכולת ראיה שאין דברים כאלה. היא מדויקת, מגיעה לשורש הבעיה (האמונה) מהר מאוד ופותרת אותך כמו משוואה מתמטית מסובכת, בקלות. אם שאלת את עצמך בחיים מאיפה זה בא לי, למה אני כזה? מרים כבר תבהיר לך ותחולל שינוי יחד איתך.

מרים, אני מודה לך שעם פנס הארת את דרכי והראית לי את האור .תודה על הסבלנות והרצון לעזור." שירה

***

 

"שלום מרים

שמי דפנה ואני מטפלת באנרגיה ובמגע כבר למעלה מ11 שנים.

אחרי קורס היסוד בתטא הרגשתי שעכשיו, אחרי כל הדרך הזו- מצאתי את השפה שלי.

אחרי הקורס הכל השתנה- גם דברים קטנים וגם התחושה הכללית- הכל השתפר! ואני מלאת תודה על הכלי הזה.

מרים מורה נהדרת, ומטפלת מעולה.  זו הפעם הראשונה שמורה לימדה אותי משהו בקצב הנכון לי.

מרים תודה רבה לך,

אני ממשיכה לקורס מתקדמים" .דפנה   

***

 

היי מרים, מאז היכרותי את כלי התטא חיי השתנו, ובקצב מהיר.

בסיום הקורס הראשון עשיתי הגשמה של בן זוג ותוך 3 ימים הכרתי את אהבת חיי. כשעברנו לגור ביחד עשיתי הגשמה לבית כפרי עם מרפסת קדמית, גינה גדולה ובמיקום שמתאים לנו ואכן מצאנו את בית חלומותינו שהוא מעבר לכל דמיון.

בתחום המקצועי הייתי בתחילת דרכי וביקשתי להרחיב את כמות העבודה שלי כמטפלת, והיום יש לי הצעות עבודה שעליי לדחות מתוך עומס רב.אפילו הספקתי להציג ציור שלי בתערוכה בגלריה העירונית בהרצליה, חלום שתמיד היה לי כאמנית חובבת.אמונה ועבודה (בפשטות ובקלות)- כל אלו עוזרים לי בהגשמות וביצירת נסים בחיי.

וזוהי רק ההתחלה... הרבה תודה ! דפנה ש."  

***

 

מרים המקסימה

" רציתי להגיד תודה על שלושת הימים שעברתי בקורס. רק היום אני עם אופטימיות ושמחה אחרי השנה האחרונה בעבודה שהורידה אותי לגמרי נפשית. רציתי להגיד שאת מקסימה, העברת הידע הייתה טובה מאוד. תודה. נורית" 

***

 

הצלחה וריפוי לאחר קורס יסוד:"ממש מפעים ומרגש!   הבן שלי  קיבל  כוויה די גדולה  וממש חמורה ממגש רותח מאד שרק יצא מהתנור, והתחיל לבכות בכי היסטרי.

במקביל לאלוורה שמרחתי שאלתי אותו אם אפשר לשלוח לו קסם של ריפוי לכוויה והוא הסכים. תוך דקה הוא חזר לשחק כרגיל ושכח ממנה. אחרי שעתיים בערך ראיתי באמבטיה שהכוויה נראית די רצינית ושאלתי אותו אם אפשר לשלוח לו עוד ריפוי והוא מיד הסכים. לאחר שתי דקות הוא הודיע לי שהכוויה הפסיקה לשרוף!! ואני בכלל לא ידעתי שהיא שרפה לו... למחרת הוא הודיע לי שעכשיו צריך לעשות קסם שלא יישאר שום סימן .

מה שמדהים הוא שאחרי פחות מיום הכוויה נראתה כמו כוויה ישנה של שבוע  לפחות ולא נוצרה שום שלפוחית או התנפחות או אדמומיות מקומית!  מדהים!!!!  מירה "

***

 

"מרים, ברצוני להודות לך על הדרך המקצועית החדשה שבחרתי בזכותך. בלעדייך לא היה לי האומץ לעשות מפנה זה! עמדתי  בפני התלבטות מקצועית קשה בין דרך מקצועית שהייתה מוכרת לי – דרך הישגית וקשה בעולם העסקי – לבין דרך חדשה עבורי שקשורה לטיפול בילדים ועבודה עם הורים. באמצעות המראות המרתקים שמרים ראתה במהלך הטיפול ובאמצעות התובנות המדהימות שקיבלתי, לשמחתי הרבה, החלטתי לבחור בדרך החדשה. אין לי ספק כי זו אחת ההחלטות החשובות בחיי.  

ואכן, אני יכולה לומר שכל מה שמרים אמרה התגשם: מעולם לא הייתי כה מרוצה ממקום עבודה; כפי שמרים  ראתה זאת בזמן הטיפול וטרם ההחלטה, אכן נולדתי לעסוק בתחום זה וזהו הייעוד שלי. הכל בא לי בקלות ואני מרגישה שמצאתי את עצמי סוף סוף; בנוסף, בדיוק כפי  שמרים אמרה, אני לא "נחה" אלא אני צומחת ומתפתחת; אני מרגישה שלמה עם עצמי.בעקבות האושר שאני חווה בדרך מקצועית חדשה זו, אני גם רגועה, שלווה ושמחה יותר בחיי האישיים.

מרים מצליחה בקלות לקרוא אנשים אפילו אם אינם נוכחים בחדר הטיפול. היא מדוייקת כל כך, וכל מפגש איתה מרתק, מעצים ומצמיח.

גם בני המשפחה שלי החלו "לזרום" אליה אחד אחד לאחר שראו וחווה את השינוי שחל בי. כעת, כמעט כל בני המשפחה שלי מטופלים אצל מרים ואנו חווים יחד כמשפחה מהפך משמעותי.

מרים – אני מודה לך כל כך על האומץ שנתת לי לעשות את השינוי בקריירה שלי – בהחלט שינוי מכונן. קצרה היריעה מלפרט את כל השינויים הנוספים שחלו בי והדברים שכיום אני מסוגלת לעשות, אשר לא הייתי מסוגלת לעשותם לפני הטיפול. תודה רבה על כך שאת תמיד שם, עוזרת ומכילה אותי ואת כל בני משפחתי! "

נטע 

***

 

"בזכות טיפולי תטא הילינג  אני חובקת בת מדהימה  וסוף סוף הקמתי משפחה.  לאחר שבע  שנים של טיפולי פוריות  מתסכלים ומתישיםהחזקתי בידי תוצאות חיוביות לבדיקת ההריון שעשיתי. לא יכולתי להאמין למראה עיני. דרך היסורים הגיע לקיצה עם לידת ביתי הבכורה  ואין ספק בליבי שההפריה הצליחה הפעם הודות לשילוב של טיפולי התטא הילינג עם מרים  ו-EMF עם נעמי רגב. התמדתי בטיפולים  לאורך כל ההריון.אין מספיק מילים בפי ותודות בליבי להודות. אפרת."

***

 

"בתי הייתה נערה חסרת ביטחון, בודדה, מתקשה ביצירת קשר ויצירת חברים.

בכאב לב ראיתי אותה "מבלה"  בבית בחופשים, ללא חברה, ללא שמחה.

תהליך של טיפולי תטא יצר שינוי משמעותי בביטחון העצמי ביכולות התקשורתיות ובמצבה החברתי .

היום אני בקושי רואה אותה בבית, חופשותיה מלאות בפעילות ובחברה ואין מאושרת ממני. תודה תודה תודה. צביה "

***

 

"תודה על קורס תטא שהיה בשבילי חוויה מכוננת!

קיבלתי  כלים רבי עוצמה לשפר ולכוון את חיי ואני מרגישה שקיבלתי מתנה לחיים.

בראשיתו של הקורס הייתי ספקנית באשר ליכולות שלי להשתמש בכלים הללו אך בעזרת הדרכה סבלנית, עבודה עקבית והרבה הרבה אהבה.

הרגשתי כיצד אני נפתחת ומסוגלת לסגל לעצמי צורות חשיבה שונות וכלים מעשיים לשיפור חיי.

אני מרגישה שזוהי מתנה יקרה מפז שניתנה לי להמשך חיי. תודה רבה.  עינבל "

***

 

"מרים שלום "אני יודע מההתנסות האישית שלי שאפשר לשנות פאזה באופן מהותי.

חייתי שנים עם דיכאונות ומצבי רוח, תחושת לוזריות ופסימיות .היו בי פחדים מהחיים, מאנשים.

בזכות התטא הילינג והטיפולים איתך עברתי לחיות חיים עם יותר שקט, שלווה, ותחושה שאני פחות ופחות פוחד, ומכיר יותר אפשרויות עבורי... ואת יודעת שאפילו הכרתי בת זוג.

תודה לך על ההכלה והסבלנות."

 תטא הילינג עדויות והצלחות- המלצות

שלח

שם מלא:

שדה חובה*

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה ואשוב אליך בהקדם האפשרי

טלפון:

 

שדה חובה*

הודעה:

שדה חובה*

דוא"ל: 

שדה חובה*

מוזמנים לחוות תטא הילינג בטיפול אישי עימי ללמוד תטא הילינג בקורס יסוד ולקבל כלי עוצמתי ומיוחד לטפל בעצמך בקרובים ובאחרים.

 

טלפון: 054-6810060

​אימייל: agmon10@bezeqint.net

צור קשר

מורה מוסמכת ומטפלת בכירה בשיטת תטא הילינג

בשילוב ריקול הילינג, GNM, ביואורגונומי

הכשרת מטפלים בתטא הילינג